Halti ohlávka

Halti ohlávka je na trhu poměrně nová pomůcka. Díky ní mohou být procházky příjemnější a bezpečnější.

  • Co je Halti ohlávka?

Výchovná ohlávka Halti je pomůcka, která Vám pomůže snadněji zvládnout Vašeho psa na procházce. Je to náhrada stahovacího obojku. Díky této pomůcce tedy předejde problémům způsobeným stahovacími ostnatými obojky a podobnými pomůckami. Je určena především pro psy, kteří na procházce "táhnou" a jsou nesnadno ovladatelní. Je to bezpečné řešení pro jakéhokoliv psa.

  • Jak Halti ohlávka funguje?

Při nevhodném chování pejska zatáhnete vodítkem, které je připnuté na Halti ohlávce. V tu chvíli nosní popruhy pomocí průvlakového kroužku pejskovi stáhnou čelist, což je pro pejska podřizovací podnět a zároveň mu otočí hlavu směrem k vám. Tohle je vhodná chvíle pro vyslovení povelu či zákazu. Tím pejska donutíte koukat se vám do očí a proto je povel či zákaz účinnější, než kdyby vás pejsek nevnímal. Před prvním použitím je nutné Halti seřídit. Při nasazování musíte myslet na to, že některým psům by mohlo být navlečení do Halti nepříjemné. Proto bude nejlepší, když vezmete pamlsek a pejska do ohlávky nalákáte.

  • Pro koho je Halti ohlávka vhodná?

Ohlávka Halti je vhodná pro každého, kdo má problém s vedením psa na vodítku. Ohlávky Halti jsou ideální pro člověka se slabším úchopem, jsou také ideální pro snadné a bezpečné vedení psa vedle dětského kočárku nebo podél invalidního vozíku.

  • Kde ohlávku Halti seženu?

Ohlávku Halti lze sehnat ve zverimexu nebo v obchodu s chovatelskými potřebami. S výběrem a prvním použitím ohlávky Halti Vám ráda pomohu.
 

 

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.