Kong - hračka Wobbler Snackball

20.08.2011 08:36

 

Zábavná a odolná hračka, která dokonale zaměstná Vašeho psa nebo kočku

Zaháněč nudy, přinášející absolutní radost ze hry! Kong Wobbler Snackball se naplní oblíbenými snacky Vašeho pejska a hra může začít!
Pokud Váš mazlíček zůstává občas sám, tato hračka dokonale zažene dlouhou chvíli. Plně pejska nebo kočičku zaměstná a čas pak letí jako nic!
Ideální také pro psy a kočky, kteří musí zhubnout, ale nemají rádi nadměrný pohyb.

 

Jak to funguje?

 

Kong Wobbler Snackball se dá lehce rozšroubovat a naplnit snacky nebo i celou porcí suchého krmiva. Uvidíte, jakou bude mít Váš chlupáč najednou radost z pohybu!
Naplněný Kong Wobbler Snackball se postaví na zem. Jakmile do něj Váš čtyřnohý miláček šťouchne čumákem nebo packou, začne se kutálet po zemi do nepředvídatelných směrů a snacky či krmivo z něj postupně vypadávají dírou na boku. Pejsci i kočičky se velmi rychle naučí, že pokud budou do hračky šťouchat, dostanou pamlsky, ale tím, že se hračka pohybuje velmi nepředvídatelně, nikdy to nebude nuda!

Do Kong Wobbler Snackball se vejdou asi 2 hrnky krmiva.


 

Upozornění:

Pokud chcete Vašeho pejska nebo kočičku nechat s hračkou o samotě, nejdříve jej několikrát při hře pozorujte. Ukažte mu, jak dostane z hračky krmivo a nechte ho, aby si na hračku zvyknul. Pokud jste majitelem či majitelkou pejska velmi velké rasy, není vyloučeno, že se mu může podařit Kong Wobbler Snackball rozkousnout, ačkoli je vyroben z pevného a odolného materiálu. V tomto případě mu hračku vezměte.


 

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.